LV :: RU
Padomi
ReklāmaКлуб здорового
образа жизни
Mēs nekļūdīsimies, ja teiksim, ka katru trešo no mums moka sirdsapziņas pārmetumi, par to, ka nēesam daudz ko pateikuši un izdarījuši cilvēkiem kuri no mums ir aizgājuši. Tēvi, mātes, bērni un mums tuvi cilvēki... Viņu aiziešana likās tik pēkšņa un negaidīta, bet šķita ka viss vēl priekšā, likās ka vēl ir laiks apciemot māti, ieskriet ciemos pie miļotās tantes, dēls apdomāsies un palūgs piedošanu... Bet kad jau ir par vēlu, mūsu mīļie atnāk pie mums sapņos, un tikai tad mēs saprotam ko esam zaudējuši , ka tik daudz ir palicis nepateikts un mūsu sirdsapziņa neļaui mierīgi gulēt un grauž, grauž, grauž...

Ir senkrievu vardošana kas palīdz un atvieglo tavu sērošanu un grūtsirdību.

Pieceļaties naktī, pieejat pie spoguļa un skatoties taisni sev acīs, sakiet:

Не тосковать, не горевать,
Слёз не проливать!
Ночь-мать, возьмись тоску с меня снять.
Как тебя рассвет уберёт,
Так и ты сними с меня тоску.
Ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Pēc tam noskaloiet seju un dodaties pie miera. Jau nakamā dienā sajutisiet atvieglojumu. Izdariet tā trīs reizes un grūtsirdība jūs pametis.

Ir ļoti laba lūgšana vientuļajām sirdīm. Lasot šo lugšanu jūs lūdzat par visiem vientuļajiem, kam nav tuvu un mīļu cilvēku. Ši lūgšana ir kā aizstāve Dievmātei. Lūdzot par citiem jūs darat labu, bet kā zināms labi darbi atgriežas kā svētība.

Матушка, Царица Небесная на небесах,
Господь Бог Иисус на образах.
Вспомните об одиноких по именам.
Близко и по дальним сторонам.
Помяни, Господи, в Царстве Своём и одиноких.
Милостью Своей сбереги.
Ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Lai jūs neskuntu pēc aizgājēja, aizejiet līdz viņa kapa vietai, pieskaraties pie tās ar roku un noskaitiet lūgšanu:

Как я свою руку поднимаю,
Так я с сего часу тоску снимаю:
С сердца, с мозгов, с рук и ног.
Пойди, тоска моя, на восток,
Жди восхода, дожидайся,
Никогда к моему дому не возвращайся.
Во имя Отца и Сына и Святого Духа.
Аминь.

Ja jūs nevarat tikt galā ar vainas apziņu pats un saprotat, ka tā turpināties nevar , varat griesties pie mūsu speciālistiem – viņi jums palīdzēs.

Padomājiet un atbildiet sev uz šādu jautājumu: ja jūs būtu veiksmīgs, bagāts un pilnībā vesels cilvēks, vai tad jūs meklētu atbildes uz neskaitāmajiem jautājumiem maģijā? Domājam, ka nē. Ja jūs lasiet šīs rindas tā tad jūs jau gribat kaut ko mainīt savā dzīvē. Ar maģijas palīdzību var panākt daudz ko. Mūsu domām ir tendence materializēties, vel jo vairāk, ja tas ir pastiprināts ar maga palīdzību. Gribat pamēiģināt?

Lai jūs netiktu aizvainots un būtu aizsargāts, jums ir jaiemācās un jānesā līdzi šāds aizsargs:

Укрепи меня, Господи, своим духом.
Свят чист, Свят крепок,
Заговор до меня, рабы (имя), лепок.
Пересыпь меня, Господи, желтым песком,
Прикрой меня толстым хрящом.
Тот песок желтый не сосчитать,
Так и меня, рабы Божьей (имя),
Никогда и ничем не взять:
Ни колдуну, ни колдунице,
Ни чернецу, ни чернице, ни царю, ни царице,
Ни сотнику, ни судье.
Будь, оберег Божий, при мне, Божьей рабе (имя).
Во имя Отца и Сына и Святого Духа.
Ныне и присно и вовеки веков. Аминь.

Lai jūs nebūtu vientuļš, lasiet šīs rindas, stāvot uz zemes basām kājām ar seju uz austrumiem:

Восточна сторона, хочу быть засватана,
И кто в твою сторону шагает,
Того мой заговор пусть споймает,
В мою сторону направляет.
Ключ, замок, язык.
Аминь. Аминь. Аминь.

Lai atgriestu veiksmi šīs rindas lasa uz rupjmaizi un rīta ūdeni. Maize apēd, ūdeni izdzer.

Как правда то, что дал Господь пять хлебов и что Иисус Христос Божий сын, так правда, что Господь милостив. Поверни, Господи, удачу с запада на восток, с севера на юг, дай ей не три дороги, а одну дорогу к моему порогу. А ты, горе-злосчастье, найди себе дорогу в змеиную утробу. Там тебе место, там тебе житье, там твое бытье. А я в оберег обряжусь, златом-серебром обвяжусь. Считать мне денег, не пересчитать, горя-злосчастья не знать. Ключом замок закрываю. Ключ в море бросаю. Ключ, замок, язык. Аминь. Аминь. Аминь.

Kā pareizi pielietot šīs burvestības:

1.Sievietes tās lasa treštdienās, piektdienās, sestdienās.
2.Nelasa dažados baznīcas svētkos un kritiskajās dienās.
3.Vārdi ir jālasa skaidri, neaizķeroties. Ja esat kļūdijies, sākat no sākuma.
Nepareizi izlasīta burvestība var sniegt pa visam citu rezultātu.

Vēlēšanās piepildīšanās

Pirms kaut ko vēlaties, padomājiet, ja nu tas piepildīsies!

Vai jums ir vēlēšanās? Droši vien! Un ne viena vien! Un Jūs pastāvīgi nodarbina jautājums: "Kāpēc es to tik stipri vēlos, un nekas nesanāk? Kāpēc man veicas tik reti?". Veiksme ir it kā nejauša vēlēšanos piepildīšanās, kad Jūs spontāni visu esiet izdarījis pareizi. Eksistē vēlēšanās piepildīšanās likums, kas sastāv no noteikumiem, un lai sasniegtu mērķi, tos ir nepieciešams ievērot.

Atlaidiet savu vēlēšanos un aizmirstiet par to. Jūsu vēlēšanās ir programma, precīzi formēts enerģijas sabiezējums, kuru Augstākie spēki uztver kā obligāti izpildāmu. Neatlaižot vēlēšanos, jūs to turat pie sevis. Un lai cik spēcīgs nebūtu šis impulss, kamēr Jūs to neatlaidīsiet, vēlēšanās realizāciju negaidiet. No visiem vēlēšanās piepildīšanās likumiem šis ir vissarežģītākais. Atteikties no uzmācīgas domas par kaut ko ļoti vajadzīgu nav vienkārši.

Mūsu dzīvi piepilda maģija. Nozīme ir katram vārdam. Ne vien vārdam – katrai domai. Jo vairāk cilvēki domā un runā par slikto, jo vairāk pasaulē ir ciešanu. Un viss tas ir tādēļ, ka veselai cilvēka psihei ir raksturīgi aizmirst slikto. Nobijāties no kaut kā, izdomājāt savu "šausmu stāstu", tad aizgaiņājāt šo domu un aizmirsāt. Bet negatīvo domu radītā energoinformācijas programma sāk realizēties. Neviens tur, augšā, to nerediģēs. Palaišana ir notikusi – ir izpildīts nepieciešamais nosacījums – nospiesta poga. Nerunājiet par slikto, nemodelējiet negatīvas situācijas, nevēliet ļaunu ne sev, ne citiem. Neveidojiet negatīvas programmas! Tā jūs nodarbojaties ar melno maģiju. Piemērs: mīloša vecmāmiņa žēlojas kaimiņienei: "Dēls un vedekla bērnus nemaz nepieskata, nevelta viņiem izmanību. Bērni ir pamesti. Nokļūs sliktā kompānijā, "uzsēdīsies un adatas", pazudīs. Pēc tam vecmāmiņa ar kaimiņieni dosies dzert tēju un apspriest kārtējo teleseriāla sēriju. Par saviem vārdiem mīlošā vecmāmiņa aizmirsīs, bet viņas vārdu un spēcīgo emociju radītā programma aizies realizācijā. Vai vecmāmiņa vēl saviem mazbērniem labu?

Nākamais noteikums skan šādi: laika momentā jābūt vienai vēlmei. Kad mēs vēlamies vinnēt loterijā un nopērkam biļeti, mums galvā ir daudz vēlmju: "Vinnēt. Labi, ja būtu mašīna. Labāk – ārzemju. Ak, ja būtu Džekpots! Visi apskaustu! Pametīšu darbu!" Veidojas ārkārtīgi milzīga dažādu programmu konstrukcija, kuru ir grūti piepildīt. Jūs mulsināt Dabu, vienā momentā dodiet daudz uzdevumu, Tajā brīdī, kad Jūs priekš sevis apdomājat, ko vēlaties, vēlmei ir jābūt vienai – "vinnēt". Un nekādi "kreisie" sīkumi. Neveidojiet milzīgas programmas. Jums var nepietikt enerģijas, lai iedzīvinātu visu konstrukciju. Lūk, mēs esam nonākuši pie nākošā noteikuma formulējums: vēlmei ir jāpieliek enerģija. Der arī emocionālā, bet tas ir pieņemami tiem, kuri māk ātri nomierināties. Ilgstoši emocionāli pārdzīvojumi aiztur programmu, liedz tai piepildīšanās iespēju, sadedzina to. Mācieties savu vēlēšanos uzlādēt ar enerģiju. Kāds to uzlādē ar savu bioenerģiju, kāds ar kosmisko, maģijas vai ticības enerģiju. Tieši tā tiek realizēta maģija, jo vārdošana – tā ir ar enerģiju uzlādēta vēlēšanās: nočukstēji – aizmirsi – piepildījās.

Vizualizējiet vēlamo. Precīzi stādieties priekšā to, ko vēlaties. Ja vēlaties automašīnu, tad iedomājieties sevi tajā, ja gribat naudu – tad iedomājieties ar to pilnu čemodānu Jūsu rokās. Jo spilgtāk iztēlosieties šo ainu, jo precīzāk izpildīsies Jūsu vēlēšanās.

Esiet pacietīgi gaidot. Darbinieks, kura vietu Jūs vēlaties sev, var aiziet no darba vai tikt paaugstināt gan rīt, gan pēc mēneša. Jums var nepietikt zināšanu, lai ieņemtu viņa vietu, tātad vēl būs nepieciešams laiks kvalifikācijas iegūšanai. Bērnam ir vajadzīgi 9 mēneši, lai piedzimtu. Tāpat ir ar vēlēšanos, ir jādod Dabai "grūtniecības" laiku, kamēr tā "iznēsās un dzemdēs" to, ko Jūs vēlējāties.

Skaidri novērtējiet savas iespējas. Lai kļūtu par ASV prezidentu, kā minimums ir nepieciešams iegūt pilsonību. Bet "zvaigznei no debesīm" uz mūsu planētas nebūs vietas.

Esiet pārliecināti par veiksmi. Neuzticēšanās, ticības trūkums var traucēt Jūsu vēlmes piepildīšanai. To katrs zina no Bībeles piemēriem: ticība dara brīnumus. Bet šeit ir runa nevis par ticību Dievam, bet par ticību vēlmes piepildījumam.

Uzturiet sevi tīru no negatīvajām struktūrām. Ja uz Jums iedarbojas negatīvas struktūras pieburtas indeves, noskaušanas, lāsta vai citā veidā, Jums var nepietikt enerģijas, jo šīs struktūras Jums to atņem. Tad vēlmes piepildīšanos nāksies gaidīt ilgi (ja vispār to sagaidīsiet). Visi zina, ka pieburtas indeves ietekmētam cilvēkam neveicas, viss viņam ir ne tā, nekas nesanāk. Un vēl saka, ka "pats sevi noskauda", t.i. atņēma savai vēlmei enerģiju. Tam, kurš pats sevi noskauž, bez šaubām ir negatīvs attiecībā pret sevi. Tas, kuram savu dzīves aktivitāšu nodrošināšanai nepietiek spēka, nevarēs savām vēlmēm piešķirt to enerģiju, kura nepieciešama, lai vēlmes īstenotos.

Nestāstiet citiem par saviem nodomiem un vēlmēm. Lai nenoskaustu, lai neatņemtu Jūsu sapnim enerģiju. Enerģētiski spēcīgas personības var dalīties ar citiem savos nodomos, bet riskē gaidīt ilgāk nekā gribētos.

Šī vēlēšanos piepildīšanās tehnoloģija strādā, jo tas ir Dabas Likums. Bet Daba savus likumus pilda godīgi.

No visas sirds vēlam Jums veiksmi. Jūsu rokās ir burvestība, trenējieties, neatkāpieties, ievērojiet visus nosacījumus, un veiksme nelieks sevi gaidīt. Izbaudiet dzīves maģiju. Dariet labu. Lai Jūs ieskauj sekmju un veiksmes enerģija. Izbaudiet savu vēlmju piepildīšanos. (http://www.belmagi.ru/ oriģinālā versija)

Un tā, deviņi pakāpieni, lai piepildītu Jūsu vēlēšanos.

1. Atlaidiet savu vēlēšanos, aizmirstiet par to.
2. Laika momentā ir jābūt vienai vēlmei.
3. Vēlmei ir jāpieliek enerģija.
4. Vizualizējiet vēlamo.
5. Esiet pacietīgi gaidot.
6. Skaidri novērtējiet savas iespējas.
7. Esiet pārliecināti par veiksmi.
8. Uzturiet sevi tīru no negatīvajām struktūrām.
9. Nestāstiet citiem par saviem nodomiem un vēlmēm.

Copyright 2009 IK "MAGIKO"
Rambler's Top100 Latvijas Reitingi